Śniadanie Biznesowe NextBuy! Weź bezpłatny udział i wymień się doświadczeniem z ekspertami zakupowymi z innych firm!

Kim jest nowy ekspert ds. zakupów? 4 kluczowe kompetencje i umiejętności, których poszukują działy zakupów.
29 stycznia 2018
Jak mierzyć efektywność w działach zakupów i nie bać się KPI.
7 lutego 2018

Źródło: Freepik

Dobra kawa i miłe towarzystwo. Brzmi dobrze? Zapraszamy na Śniadanie Biznesowe NextBuy, podczas którego wspólnie zjemy pyszne  śniadanie, wypijemy aromatyczną kawę i podyskutujemy o zakupach. Dokładnie w tej kolejności.

Tematem przewodnim śniadania będzie rola e-katalogów w zakupach indirect. Dowiesz się m.in. ile możesz zaoszczędzić na wdrożeniu e-katalogów w Twojej firmie. Porozmawiamy również o nowościach i zmianach w zakupach oraz zastanowimy się w jakim kierunku podążają działy zakupów.

Kiedy? 15 lutego 2018 r.

Gdzie? Ścisłe centrum Warszawy (szczegóły wkrótce).

Kto? Ty oraz eksperci zakupowi z takich firm jak: Medicover, Empik, Cursor, Tchibo, czy Cofely.

Aby wziąć BEZPŁATNY udział w wydarzeniu wystarczy wysłać krótką wiadomość na jeden z adresów email:

lukasz.kozicki@nextbuy24.com

damian.czernik@nextbuy24.com

katarzyna.nitychoruk@nextbuy24.com

Czekamy na Was! Do zobaczenia wkrótce!


BEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz