Nasza misja

NextBuy to platforma zakupowa i przetargowa, która łączy Kupców i Dostawców. Lubimy zakupy B2B, dlatego od lat ułatwiamy pracę Działów Zakupów, wspierając firmy w osiąganiu większej efektywności i przewagi rynkowej. Naszą misją jest przeniesienie procesów zakupowych w świat cyfrowych możliwości.


Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszej platformie?


Poznaj naszą historię


 

1. Początki

Uznana na rynku firma doradcza OptiBuy postanawia stworzyć własne oprogramowanie zakupowe. Unikalne doświadczenie w zakresie optymalizacji wydatków oraz sourcingu owocuje powstaniem cyfrowej platformy zakupowej NextBuy.

 

2. Rozwój

Powstaje spółka ISRM z siedzibą w Kielcach, a NextBuy zaczyna zdobywać coraz szersze grono klientów na rynku krajowym. Stale rozwijany system umożliwia firmom redukcję kosztów oraz automatyzację zakupów.

 

3. Przyszłość

W 2017 roku Grupa Kapitałowa OEX S.A., specjalizująca się w nowoczesnych usługach dla biznesu, inwestuje w spółkę NextBuy. Rozpoczyna się nowy rozdział w historii naszego oprogramowania zakupowego.

NextBuy w mediachBEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz