Case Study

Ułatwiamy zakupy korporacjom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom z różnych branż.
Wybierz interesujący Cię sektor i pobierz case study

Branża usług profesjonalnych
OEX E-Business


W październiku 2018, we współpracy z NextBuy została uruchomiona platforma Blue Buy, która jest dedykowanym narzędziem do automatyzacji zakupów dla OEX E-Business

Branża finansowa
Credit Agricole Bank Polska S.A


Credit Agricole Bank Polska S.A zdecydował się na usprawnienie procesów zakupowych przy pomocy NextBuy. Zespół wdrożeniowy przeanalizował potrzeby klienta z sektora bankowego i skonfigurował system tak, aby odpowiadał on wymaganiom klienta.

Branża produkcyjna
AMICA


AMICA lider w produkcji urządzeń AGD na polskim rynku. Jedna z największych i najbardziej uznanych krajowych firm. Domeną Amici jest duży sprzęt AGD. Od ponad 50 lat dostarcza klientom satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa. Pomimo rosnącej konkurencji z zagranicy, pozostaje największym polskim producentem sprzętu AGD i liderem na rodzimym rynku.

Branża produkcyjna
SDA Group


Firma SDA Group Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń przemysłowych, a także obróbce CNC. Misją spółki jest indywidualne podejście do każdego projektu i dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej.

Branża finansowa
Nest Bank SA


Nest Bank SA to nowoczesne i bezpieczne produkty finansowe dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Spółka należy do brytyjskiego funduszu inwestycyjnego AnaCap i dynamicznie rozwija sieć swoich placówek na terenie całej Polski. Misją banku jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług, lecz również wsparcie klientów w ich codziennym życiu.

Branża FMCG
Zeelandia Sp. z o.o.


Zeelandia Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z rodzinnymi tradycjami. Jest liderem na rynku komponentów piekarskich i cukierniczych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Spółka pielęgnuje swoją unikalną tożsamość, jednocześnie wykorzystując innowacje w biznesie.


ZOBACZ DEMO