Case Study

Ułatwiamy zakupy korporacjom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom z różnych branż.
Wybierz interesujący Cię sektor i pobierz case study

Branża finansowa
Credit Agricole Bank Polska S.A


Credit Agricole Bank Polska S.A zdecydował się na usprawnienie procesów zakupowych przy pomocy NextBuy. Zespół wdrożeniowy przeanalizował potrzeby klienta z sektora bankowego i skonfigurował system tak, aby odpowiadał on wymaganiom klienta.

Branża produkcyjna
AMICA


AMICA lider w produkcji urządzeń AGD na polskim rynku. Jedna z największych i najbardziej uznanych krajowych firm. Domeną Amici jest duży sprzęt AGD. Od ponad 50 lat dostarcza klientom satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa. Pomimo rosnącej konkurencji z zagranicy, pozostaje największym polskim producentem sprzętu AGD i liderem na rodzimym rynku.

Branża produkcyjna
SDA Group


Firma SDA Group Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń przemysłowych, a także obróbce CNC. Misją spółki jest indywidualne podejście do każdego projektu i dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej.

Branża finansowa
Nest Bank SA


Nest Bank SA to nowoczesne i bezpieczne produkty finansowe dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Spółka należy do brytyjskiego funduszu inwestycyjnego AnaCap i dynamicznie rozwija sieć swoich placówek na terenie całej Polski. Misją banku jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług, lecz również wsparcie klientów w ich codziennym życiu.

Branża FMCG
Zeelandia Sp. z o.o.


Zeelandia Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z rodzinnymi tradycjami. Jest liderem na rynku komponentów piekarskich i cukierniczych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Spółka pielęgnuje swoją unikalną tożsamość, jednocześnie wykorzystując innowacje w biznesie.


BEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz