Nasi Klienci

Gdy firmy szukają platformy zakupowej, przychodzą do nas.
Poznaj naszych Klientów i dołącz do nich!

Każdy biznes jest inny.
NextBuy dostosowuje się do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.


Nie musisz wierzyć nam na słowo.
Sprawdź, co nasi Klienci mówią o nas.

 • Zdecydowaliśmy się wdrożyć platformę NEXTBUY w naszej organizacji, ponieważ zależy nam na usprawnianiu procesów zakupowych przy jednoczesnym zachowaniu zgodności ze wszelkimi procedurami wewnętrznymi. Rozwiązanie pomoże zwiększyć komfort pracy osób zaangażowanych w realizację procesów zakupowych oraz efektywność ich pracy.
  Rafał Mroczkowski
  Nest Bank S.A.
 • Wdrażamy proste i skuteczne narzędzia, dlatego wybraliśmy NextBuy. W ramach realizacji projektu zdefiniowano nasze potrzeby i zaproponowano korzystne rozwiązanie. Nowe narzędzie przyspieszyło negocjacje i pozwoliło nam na efektywniejszą analizę dużej ilości ofert.
  Monika Gola
  Zeelandia
 • Poszukiwaliśmy oprogramowania, które umożliwiłoby centralizację procesów zakupowych, usprawniłoby komunikację międzydziałową, a przede wszystkim pomogłoby zoptymalizować koszty zamówień. Zastosowanie systemu NextBuy było podstawą nowoczesnego zarządzania zakupami w naszej firmie.
  Michał Zajączkowski
  SDA

Case study

Ułatwiamy zakupy korporacjom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom z różnych branż.
Wybierz interesujący Cię sektor i pobierz case study.

BEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz