Zespół

Jesteśmy pasjonatami zakupów i ekspertami w swoich dziedzinach.
Poznajmy się!ŁUKASZ KOZICKI

CEO


Stoi za sterami NextBuy, wyznaczając strategię rozwoju. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, a dziś sam wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego. Pozycję eksperta zakupowego budował, zdobywając doświadczenie w obszarze tworzenia strategii zakupowych oraz wdrażając systemy klasy e-procurement na rynkach europejskich. W wolnym czasie najchętniej biega, czyta powieści fantasy albo podróżuje z cudowną żoną.

MATEUSZ BOROWIECKI

CZŁONEK ZARZĄDU


Współtwórca NextBuy oraz założyciel firmy doradczej OptiBuy. Blisko 15-letnie doświadczenie w międzynarodowych projektach czyni go niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie optymalizacji zakupowej w przedsiębiorstwach, konsultingu i sourcingu. Wykładowca akademicki, pasjonat innowacyjnych technologii. W chwilach wolnych śledzi nowości z branży automotive lub ściga się na gokartach.

DAMIAN CZERNIK

MANAGER


6-letnie doświadczenie w implementacji systemów zakupowych w sektorze prywatnym i państwowym sprawia, że automatyzacja zakupów nie ma przed nim tajemnic. Ponadto dysponuje wiedzą ekspercką w zakresie przyspieszania negocjacji z wykorzystaniem aukcji elektronicznych. Od 2016 roku odpowiedzialny za prace wdrożeniowe platformy NextBuy. Fan wędkarstwa i kajaków.

MIŁOSZ ZIERNIK

CTO


W NextBuy czuwa nad rozwojem i utrzymaniem platformy. Odpowiada za tworzenie nowych funkcjonalności oraz koordynację prac informatycznych. Pasjonuje się grafiką komputerową. Ma też smykałkę do elektroniki – od programowania mikroprocesorów po konstruowanie układów. Uwielbia wszelką muzykę i wszelkie podróże.

WERONIKA CIEŚLICKA

SALES AND MARKETING ASSISTANT


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. W NextBuy odpowiada za wsparcie sprzedażowe oraz marketingowe. Lubi zdobywać wiedzę, podejmować nowe wyzwania i poszerzać swoje horyzonty. W wolnych chwilach zgłębia tajniki kuchni wegańskiej i spędza czas w gronie przyjaciół.
 

Dołącz do nas!Rozwój to nasz cel. Dlatego szukamy talentów w każdym obszarze naszej firmy – bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą czy studentem. Wychodzimy z założenia, że praca jest na tyle ważną częścią życia, że nie może być nudna! Dbamy więc o to, by każdy czuł się u nas jak u siebie. Nawet jeśli nie masz doświadczenia zakupowego, nasi liderzy zawsze przyjdą Ci z pomocą. Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!


ZOBACZ DEMO

Dawka wiedzy zakupowej w jednym miejscu! Pobierz bezpłatny Poradnik Menedżera Zakupów