Zespół

Jesteśmy pasjonatami zakupów i ekspertami w swoich dziedzinach.
Poznajmy się!ŁUKASZ KOZICKI

CEO


Stoi za sterami NextBuy, wyznaczając strategię rozwoju. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, a dziś sam wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego. Pozycję eksperta zakupowego budował, zdobywając doświadczenie w obszarze tworzenia strategii zakupowych oraz wdrażając systemy klasy e-procurement na rynkach europejskich. W wolnym czasie najchętniej biega, czyta powieści fantasy albo podróżuje z cudowną żoną.

MATEUSZ BOROWIECKI

CZŁONEK ZARZĄDU


Współtwórca NextBuy oraz założyciel firmy doradczej OptiBuy. Blisko 15-letnie doświadczenie w międzynarodowych projektach czyni go niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie optymalizacji zakupowej w przedsiębiorstwach, konsultingu i sourcingu. Wykładowca akademicki, pasjonat innowacyjnych technologii. W chwilach wolnych śledzi nowości z branży automotive lub ściga się na gokartach.

DAMIAN CZERNIK

MANAGER


6-letnie doświadczenie w implementacji systemów zakupowych w sektorze prywatnym i państwowym sprawia, że automatyzacja zakupów nie ma przed nim tajemnic. Ponadto dysponuje wiedzą ekspercką w zakresie przyspieszania negocjacji z wykorzystaniem aukcji elektronicznych. Od 2016 roku odpowiedzialny za prace wdrożeniowe platformy NextBuy. Fan wędkarstwa i kajaków.

MIŁOSZ ZIERNIK

CTO


W NextBuy czuwa nad rozwojem i utrzymaniem platformy. Odpowiada za tworzenie nowych funkcjonalności oraz koordynację prac informatycznych. Pasjonuje się grafiką komputerową. Ma też smykałkę do elektroniki – od programowania mikroprocesorów po konstruowanie układów. Uwielbia wszelką muzykę i wszelkie podróże.

KATARZYNA NITYCHORUK-BRZESKA

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER


Specjalizuje się w międzynarodowym rozwoju biznesu w firmach IT. Ma za sobą wprowadzanie polskich start-upów na rynek amerykański oraz rynki europejskie. Zna 5 języków, co ułatwia jej rozwijanie strategii biznesowej NextBuy za granicą. Prywatnie uwielbia spotkania z przyjaciółmi, podróże z mężem oraz kryminały. Jej najbliższy cel to opanowanie języka rosyjskiego do perfekcji.

WERONIKA CIEŚLICKA

SALES AND MARKETING ASSISTANT


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Dopiero rozpoczyna swoją ścieżkę w branży informatycznej. Lubi zdobywać wiedzę, podejmować nowe wyzwania i poszerzać swoje horyzonty. W wolnych chwilach zgłębia tajniki kuchni wegańskiej i spędza czas w gronie przyjaciół.
 

Dołącz do nas!Rozwój to nasz cel. Dlatego szukamy talentów w każdym obszarze naszej firmy – bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą czy studentem. Wychodzimy z założenia, że praca jest na tyle ważną częścią życia, że nie może być nudna! Dbamy więc o to, by każdy czuł się u nas jak u siebie. Nawet jeśli nie masz doświadczenia zakupowego, nasi liderzy zawsze przyjdą Ci z pomocą. Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!


BEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz