Grupa OEX inwestuje w platformę zakupową NextBuy!

ZAKUPOWE ANTYTRENDY 2018, czyli jakich praktyk unikać w zakupach firmowych
4 stycznia 2018
4 powody, dla których branża finansowa kupuje systemy zakupowe
10 stycznia 2018

Z wielką radością informujemy, że Grupa OEX – jedna z największych grup kapitałowych na rynku nowoczesnych usług dla biznesu – zainwestowała w platformę zakupową NextBuy! Niezwykle cieszy nas fakt, że Grupa OEX doceniła ogromny potencjał, jaki niesie nasz system zakupowy oraz rynek cyfrowych zakupów B2B.

Nabycie mniejszościowych udziałów przez OEX E-Business w spółce NextBuy stanowi kolejny krok do uzupełnienia portfolio grupy w zakresie usług biznesowych e-procurement. – Do oferowanych już usług dokładamy nowoczesną technologię, która pozwoli klientom B2B optymalizować proces zakupowy w firmie i usprawniać zarządzanie wydatkami. Rozwiązanie to będziemy stosować do obsługi klientów również w naszej Grupie, co znacznie zoptymalizuje procesy związane z zarządzaniem zakupami – powiedział Artur Wojtaszek, prezes spółki OEX E-Business i członek zarządu OEX S.A. odpowiedzialny za segment E-biznes. Więcej tutaj.

Pragniemy podkreślić, że inwestycja ta jest wielką szansą na rozwój naszego oprogramowania, co z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej zaawansowaną i komfortową obsługę procesów zakupowych w przedsiębiorstwach, obsługiwanych przez NextBuy. Jesteśmy pewni, że przyczyni się to do zwiększenia przewagi konkurencyjnej naszych Klientów oraz podniesienia satysfakcji z eksploatacji naszej platformy.

Symbolem przemian jest nowe logo spółki NextBuy, a także odmieniona strona internetowa naszej firmy: www.nextbuy24.com. Znajdą tam Państwo m.in. blog, na którym stale będziemy dzielić się naszą wiedzą ekspercką, jak również niezbędne informacje o naszej ofercie, case studies czy zakładkę Zespół. Przycisk logowania się do systemu NextBuy został natomiast umieszczony w menu głównym, po prawej stronie.

Więcej informacji na temat Grupy OEX znajdą Państwo na witrynie: www.oex.pl.


ZOBACZ DEMO