WEBINARY

POSŁUCHAJ EKSPERTÓW ZAKUPOWYCH NA ŻYWO!

fvwebinar grafika

FAKTUROWY ZAWRÓT GŁOWY

Rozmowa branżowa o automatyzacji rozliczania dokumentów i faktur


8 CZERWCA 2021 | 15:00-15:45

Agenda:
  • lle oszczędności przynosi automatyzacja procesowania faktur
  • co automatyzować i skąd mieć pewność, że proces się powiedzie
  • błędy w procesie automatyzacji - jak ich uniknąć
  • metody wspomagania automatyzacji procesów fakturowania
  • sztuczna inteligencja a minimalizacja ryzyka
  • Q & A
3

Prowadzących

150

Liczba miejsc

45min

Czas trwania

2/3 średni

Poziom zaawansowania

 

Gość Specjalny

Łukasz Kozicki

Project Manager, Elekta Business Services


Ekspert zakupowy z 10-letnim doświadczeniem w obszarze wdrożeń systemów zakupowych oraz doradztwa zakupowego. Realizował projekty wdrożeniowe (procesy S2P, S2C, P2P, Supplier Management) dla klientów z różnych krajów świata (lokalne i globalne wdrożenia). Realizował projekty doradcze i szkolenia dla czołowych firm w Polsce oraz uczestniczył w rozwoju platformy zakupowej NextBuy. Aktualnie odpowiada za globalną transformację zakupów i wdrożenie Coupa w Elekta (wdrożenie w 30 krajach na wszystkich kontynentach) Prywatnie pasjonat gier planszowych i gry w tenisa; szczęśliwy mąż i (przyszły) ojciec!
 
 

Jacek Jarmuszczak

VP, NextBuy


Doświadczony manager zakupów strategicznych i logistyki. Pracował w centralnych strukturach międzynarodowych korporacji m.in. w Philips, Carlsberg, Danfoss. Ekspert w dziedzinie organizacji procesów zakupowych, zarządzania kategorią zakupową, elektronicznych systemów zarządzania zakupami i logistyką. Posiada praktyczne doświadczenia w zakresie digitalizacji procesów zakupowych w bardzo dużych, jak i średnich organizacjach.

Damian Czernik

Manager, NextBuy


Ponad 10-letnie doświadczenie w implementacji systemów zakupowych w sektorze prywatnym i państwowym sprawia, że automatyzacja zakupów nie ma przed nim tajemnic. Ponadto dysponuje wiedzą ekspercką w zakresie przyspieszania negocjacji z wykorzystaniem aukcji elektronicznych. Od 2016 roku odpowiedzialny za prace wdrożeniowe platformy NextBuy. Fan wędkarstwa i kajaków.
 

Zaarejestruj się już dziś!

Dołącz do dyskusij i daj się wciągnąć w świat automatyzacji, robotów i sztucznej inteligencji w zakupach. Technologii, które - wbrew pozorom - nie są tak niedostępne jak nam się często wydaje. Powtarzalne procesy fakturowania to tylko czubek góry lodowej. Jak to wygląda w praktyce? Ile można oszczędzić na auto-FV? Czy działy zakupów zostaną zdominowane przez komputery i maszyny?
ZOBACZ DEMO