WEBINARY

POSŁUCHAJ EKSPERTÓW ZAKUPOWYCH NA ŻYWO!

fvwebinar grafika

Realizacja innowacji pochodzących od dostawcy


2 Grudnia 2021 | 15:00-16:00

Agenda
  • Gotowości firmy na obsługę innowacyjnego pomysłu
  • Sposobach weryfikacji zasadności/opłacalności pomysłu
  • Elastyczności procesów i czas reakcji zespołu
  • Partnerstwie i przewodzenie zmianie
  • Q & A
3

Prowadzących

150

Liczba miejsc

45min

Czas trwania

2/3 średni

Poziom zaawansowania

 
 
 

Jacek Jarmuszczak

VP, NextBuy


Doświadczony manager zakupów strategicznych i logistyki. Pracował w centralnych strukturach międzynarodowych korporacji m.in. w Philips, Carlsberg, Danfoss. Ekspert w dziedzinie organizacji procesów zakupowych, zarządzania kategorią zakupową, elektronicznych systemów zarządzania zakupami i logistyką. Posiada praktyczne doświadczenia w zakresie digitalizacji procesów zakupowych w bardzo dużych, jak i średnich organizacjach.

Diana Najtkowska-Sapryk

ProcureMe


Ponad 13 lat doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowych korporacjach, w działach zakupowych, na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. W tym ponad 4letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, motywowaniu i rozwijaniu potencjału pracowników. Obecnie: - prowadzenie własnej firmy ProcureMe szkoleniowo-coachingowej, budowanie własnej marki jako Trenera i Coacha biznesu, specjalizującego się w pracy z działami zakupów, - Influencer PSML i Mentor Top Young 100, - autor i właściciel grup ProcureMe na FB i LinkedIn dedykowanych kupcom i osobom wspierającym łańcuch dostaw, - wykładowca na studiach podyplomowych m.in. na kierunku Zakupy w biznesie na WSB Wrocław.
 

Zaarejestruj się już dziś!

Dołącz do dyskusij i daj się wciągnąć w świat automatyzacji, robotów i sztucznej inteligencji w zakupach. Technologii, które - wbrew pozorom - nie są tak niedostępne jak nam się często wydaje. Powtarzalne procesy fakturowania to tylko czubek góry lodowej. Jak to wygląda w praktyce? Ile można oszczędzić na auto-FV? Czy działy zakupów zostaną zdominowane przez komputery i maszyny?
ZOBACZ DEMO